Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Szkolenie cukiernicze: Figurki cukrowe

11 marca 08:30 - 19:30

zł1300

 

Szkolenie cukiernicze: Figurki cukrowe

Zapraszamy na niezwykłe szkolenie z tworzenia figurek z masy cukrowej pod okiem doświadczonej cukierniczki Magdaleny Kalinowskiej – właścicielki pracowni cukierniczej Chodź na Ciacho. To wyjątkowa okazja, aby nauczyć się modelowania trzech uroczych figur z masy cukrowej, korzystając z różnorodnych technik dekoracji.

Program szkolenia obejmuje:

 1. Różne techniki dekoracji: Poznasz różnorodne metody ozdabiania figurek, które nadadzą im wyjątkowy charakter.
 2. Struktury włosów i futerka: Ćwiczenia obejmą tworzenie różnych rodzajów struktur włosów i futerka, przydatnych do modelowania zwierzątek oraz ludzkich postaci.
 3. Cieniowanie i nadawanie głębi: Nauczysz się technik cieniowania, które dodadzą trójwymiarowości twoim figurkom.
 4. Barwienie masy cukrowej: Dowiesz się, jak precyzyjnie barwić masę cukrową, aby uzyskać pożądane efekty kolorystyczne.
 5. Matowienie powierzchni masy: Poznasz techniki matowienia masy przed pracą oraz sposoby na utrzymanie “ciepłych dłoni” podczas modelowania.
 6. Mocowanie i składanie figurek: Krok po kroku nauczysz się, jak profesjonalnie montować i składać figurki, eliminując widoczne łączenia.
 7. Tworzenie falban i koronki: Opanujesz sztukę tworzenia ozdobnych falban z masy cukrowej oraz koronki, dodając wyrafinowanego charakteru swoim projektom.

Dodatkowe informacje:

 • Instytucja WypiekAna jest zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Szkoleniowej (RIS), co otwiera możliwość otrzymania dofinansowań z Urzędu Pracy.
 • Szkolenie trwa od 8:30 do 17/18 każdego dnia.
 • W cenie zawarte są poczęstunki: kawa, herbata, napoje oraz obiad każdego dnia.
 • Każdy uczestnik otrzymuje dyplom uczestnictwa.
 • Zapisy są prowadzone poprzez stronę internetową lub email: akademia@wypiekana.pl.
 • Uczestnicy otrzymają także skrypt z przepisami ze szkolenia.
 • Biorąc udział w naszym szkoleniu “Słodki Stół – Przygotowanie i Organizacja,” otrzymasz dodatkowy rabat 10% na udział w warsztatach.

Nie zwlekaj! Dołącz do nas, nawet jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia – nasze szkolenie zostało stworzone z myślą o każdym entuzjaście cukiernictwa. Zdobądź unikalne umiejętności pod okiem eksperta i stwórz swoje własne, niezapomniane cukrowe arcydzieła!

 

 

 

Lub Kliknij TU, żeby kupić Bilet.

Uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją regulaminu: Regulamin Akademia WypiekAna   Lokalizacja WypiekAna ul. Podwale Staromiejskie 62/68a Gdańsk 80-845

 

Wideo

 

Miejsce

WypiekAna
Podwale Staromiejskie 62/68a
Gdańsk, pomorskie 80-845 Poland
+ Google Map
Telefon:
608419930
View Miejsce Website

Dodaj komentarz